Food in Life - Yiyecek, İçecek, Mekan ve Gastronomi Kültürü Portalı -
foodinlife.com.tr - etkinlik

Uluslararası Çikolata Festivali 20 Nisan'da gerçekleşecek

‘Uluslararası Çikolata Festivali’yle Sirkeci Garı’nda ‘tatlı’ bir yolculuğa çıkmaya hazır mısın? Tarih: 20-23 Nisan… Damak hafızalarınızda eşsiz tatlar bırakacak, içinizi mutlulukla kaplayacak festivalin biletleri Biletix’te!

İstanbul’un simgelerinden biri olan Tarihi Sirkeci Garı, Türkiye’nin en ‘tatlı’ festivaline ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Uluslararası Çikolata Festivali, 20-23 Nisan tarihleri arasında Tatu Creative Studios, ThePartners ve Medyadoktoru Yapım’ın organizasyonuyla çikolata tutkunlarının damak hafızalarında eşsiz lezzetler bırakacak. Ulusal ve uluslararası birçok markanın yanı sıra artizan çikolatacılarının katılacağı festivalde, çikolata tutkunları birbirinden eşsiz lezzetlerle buluşacak.

Hikayesi 4 bin yıl öncesine uzanan çikolatanın mucizevi yolculuğuna tanıklık etme fırsatı sunan festivalde, BAU GASTRONOMİ ve USLA Akademi işbirliği ile çikolata şeflerinin katılacağı seminerler, söyleşiler, workshoplar, çikolatanın teknolojiyle buluştuğu birbirinden farklı uygulamalar, interaktif festival deneyimi de yer alacak.

ÇOCUKLAR İÇİN ‘TATLI’ SÜRPRİZLER

Çikolata Festivali’nde çocukları da ‘tatlı’ sürprizler bekliyor. Bu vazgeçilmez lezzetin tutkunu olan çocuklar da kendileri için özel olarak oluşturulan Kidszone alanındaki birbirinden eğlenceli aktivitelerle hem festival keyfini hem de 23 Nisan coşkusunu doyasıya yaşayacak.

Çikolata Festivali 20- 21 Nisan tarihlerinde 10.00 -20.00, 22-23 Nisan tarihlerinde ise 10.00-22.00 saatleri arasında tüm çikolata tutkunlarını Tarihi Sirkeci Garı’nda ağırlayacak.

Yorum Ekleyin :

İçeriklere yorum ekleyebilmek için lütfen kullanıcı girişi yapın.