Keyfin ve kalitenin adresi: Happy Moon’s
foodinlife.com.tr - haber / Eklenme Tarihi: 08.07.2017 10:38:50

Keyfin ve kalitenin adresi: Happy Moon’s

İlk kez 1999 yılında Kadıköy’de hizmet vermeye başlayan Happy Moon’s, bugün 17 şube sayısına ulaşarak benzersiz ürünlerini lezzet tutkunlarıyla buluşturuyor. Dünya mutfağı konseptiyle hizmet sunan mekânın lezzet yolculuğunu dinlemek üzere Happymoon’s Cafe&Restaurant Genel Müdürü Kadir Kutluay ile bir araya geliyoruz.

Anadolu Yakası’nın vazgeçilmesi Bağdat Caddesi’nde bulunan Şaşkınbakkal, Fenerbahçe, Caddebostan şubelerinin yanı sıra, ev konforunu aratmayan samimi modern dekorasyonuyla Buyaka, Galeria, Akasya, İzmit, Tuzla Marina ve Akbatı’da; yaz günlerinin vazgeçilmezi Bodrum Palmarina’da ve son olarak Ataköy Marina, farklı konsept ve içeriğiyle Ataşehir Watergarden, Mersin Marina’da ve yenilenen yüzüyle açılışı gerçekleşen İzmir Optimum AVM’de keyfin ve kalitenin adresi olmaya devam ediyor. Her türlü damak zevkini düşünerek özel sos ve baharatlarıyla harmanlanmış menülerini profesyonel bir ekip eşliğinde hazırlayan Happy Moon’s; Meksika, Texas ve İtalyan mutfaklarının en özel en keyifli örneklerini, eşsiz tatlılarını, benzersiz kahvaltı tabağını, sağlıklı menülerini kocaman mutluluklar sloganıyla birleştirip misafirlerine sunuyor.

“7/24 işleyen bir yapımız var”
17 yıllık tecrübesiyle, misafirlerinin daha özel hissedebileceği lezzetler yaratabilmenin misyonunu taşımayı ve beraberinde yeni başarı hikâyeleri yazmayı hedeflediklerini söyleyen Kadir Kutluay, bu yönde büyümeye, üretmeye devam etiklerini de dile getiriyor. Dünya mutfağından tatlara menüde yer verdiklerini belirten Kutluay, bunun yanı sıra Türk, İtalyan, Meksika, Amerika ve lokal lezzetleri de bulundurduklarını söylüyor. Kutluay, “7/24 işleyen bir yapımız var. Mekânımız sabah kahvaltısı, öğle ve akşam yemeklerinin yanı sıra insanların gelip kahvelerini içebilecekleri alkol alabilecekleri bir yer. Buraya gelen misafirlerimizin isteyip de alamayacağı bir lezzet yoktur. Menümüz 200’ün üzerinde çeşide sahip. Kısacası günün her saati işliyor. Bir şubede ayda ortalama 35 bin, tüm şubelerimizde ise ayda yaklaşık 400 bine yakın kişi ağırlıyoruz. Bu sayı yılda 6 milyon kişiye tekabül ediyor. Çok ciddi bir rakam” ifadelerine yer veriyor.

Suudi Arabistan’da 5 yıl içerisinde 15 şube hedefi
Lokasyon seçimine de çok önem verdiklerini belirten Kutluay, seçtikleri noktalarda özellikle yaşayanların profil yapısına, yerin trafiğine dikkat ettiklerini söylüyor. Potansiyel şehirlerden biri olan Antalya’da şube açacaklarının bilgisini paylaşan Kutluay, “Eskişehir merceğimiz altında, İzmir’de minimum 3 noktada olmak istiyoruz. Yurtdışında Suudi Arabistan’ın en büyük gruplarından biriyle anlaşma yaptık. 5 yıl içerisinde 15 şube anlaşması yaptık. İlk iki şubemizi Riyad’da bu yıl açacağız” diyerek sözlerini noktalıyor.

Yorum Ekleyin :

İçeriklere yorum ekleyebilmek için lütfen kullanıcı girişi yapın.