Tropicana Elmalı Yeşil Limonata, pastane poğaçası ile buluşuyor
foodinlife.com.tr - haber / Eklenme Tarihi: 13.09.2017 09:30:02

Tropicana Elmalı Yeşil Limonata, pastane poğaçası ile buluşuyor

En son pastane serisi lezzetlerine eklenen Tropicana Elmalı Yeşil Limonata, anılarımızdaki yerini hala koruyan lezzet pastane poğaçası ile mükemmel bir öğleden sonra keyfi yaşatıyor.

Tropicana, geçmişte sadece pastanelerde bulabileceğimiz meşrubatları, Tropicana Pastane Serisi ile tüketicilerin beğenisine sunmaya devam ediyor. En son pastane serisi lezzetlerine eklenen Tropicana Elmalı Yeşil Limonata, anılarımızdaki yerini hala koruyan lezzet pastane poğaçası ile mükemmel bir öğleden sonra keyfi yaşatıyor. Meyveleri bölgelerinden toplayarak meyve suyu üreten Tropicana’nın lezzetli bir ferahlık katan Tropicana Elmalı Yeşil Limonata’sı, elma ve limonun bir araya geldiği ilk meyveli içecek olma özelliğini taşıyor.

Tüketicilerine nostaljik tatları yaşatan Tropicana Pastane Serisi, geleneksel pastane lezzetlerinin günümüz lezzet anlayışıyla birleşmesi ile ortaya çıkarak ev davetlerinin vazgeçilmez tatları pastane ürünleri, kek, börek ve hamur işleri ile uyum sağlıyor ve ferahlatıcı etkisi ile dikkat çekiyor.

Yorum Ekleyin :

İçeriklere yorum ekleyebilmek için lütfen kullanıcı girişi yapın.