Four Seasons Hotel Sultanahmet, enfes brunch lezzetlerini yeniden misafirleri ile buluşturuyor
foodinlife.com.tr - haber / Eklenme Tarihi: 06.10.2017 09:30:51

Four Seasons Hotel Sultanahmet, enfes brunch lezzetlerini yeniden misafirleri ile buluşturuyor

Mimari dokusu, zarif sunumları ve servis kalitesi ile açıldığı günden itibaren Sultanahmet’in simge yapılarından olan Four Seasons Hotel Sultanahmet, enfes brunch lezzetlerini 7 Ekim itibarı ile Cumartesi günleri yeniden misafirleri ile buluşturuyor.

Tarihi Yarımada’daki benzersiz konumu ve sunduğu cazip yeme-içme etkinlikleriyle, Four Seasons Hotel Sultanahmet, özgünlük ve kaliteli hizmet isteyen İstanbul severler için buluşma noktası olmayı sürdürüyor.

 

Hafta sonlarının olmazsa olmazı mükellef kahvaltı sofraları Four Seasons sunumu ile buluşuyor. Brunch keyfi yaşamak için haftanın son gününü beklemek istemeyenleri düşünerek tasarlanan Cumartesi Brunch’ı, misafirlere otelin samimi atmosferinde keyif ve huzur dolu bir deneyim vaadediyor.

 

 

7 Ekim tarihinden itibaren, Four Seasons Hotel Sultanahmet’in kaliteli servisi eşliğinde her hafta Cumartesi günleri Seasons Restaurant’ta hazırlanacak bu lezzet şöleni, kış bahçesindeki zengin büfesi ile göz dolduruyor. Türk kahvaltısının vazgeçilmezleri ile ev yapımı börek ve makarna çeşitleri, pişirme istasyonları ile pancake ve krepler, organik sebze seçenekleri ile barbekü tatlarının da yer aldığı brunch damaklarda iz bırakıyor. Four Seasons özeninin kendini her aşamada hissettirdiği Cumartesi Brunch’ı, bu lezzetlere ek olarak gözlemeden yöresel peynirlere, tatlı ve meyveye uzanan zengin bir yelpaze sunuyor.

 

Tarihi Yarımada’yı ziyaret etmek için güzel bir alternatif olan Cumartesi Brunch’ı, aile ve dostlarla buluşmak için cazip bir seçenek sağlıyor.

 

Yorum Ekleyin :

İçeriklere yorum ekleyebilmek için lütfen kullanıcı girişi yapın.