“Spring Street Pizzeria” tatlı menüsü ile unutulmaz bir ziyafet sunuyor
foodinlife.com.tr - haber / Eklenme Tarihi: 16.10.2017 09:45:43

“Spring Street Pizzeria” tatlı menüsü ile unutulmaz bir ziyafet sunuyor

İtalyan lezzetlerini Amerikan ruhuyla birleştiren ve “Fast Casual” konsepti ile benzersiz bir deneyim vadeden “Spring Street Pizzeria”, tatlı menüsü ile unutulmaz bir ziyafet sunuyor. Fark yaratan tatlı pizzaları “Sweet Pizza” ve dünyanın sevilen tatlı lezzetlerinin en güzel örnekleri ile tatlı anlayışına yepyeni bir dokunuş getiriyor!

İtalya’nın dünyaca meşhur mutfağını Amerika’nın samimi ruhuyla birleştirerek, içinizi ısıtacak bir ortamda klasik lezzetlere yepyeni yorumlar getiren Spring Street Pizzeria, her damak tadına hitap eden lezzetlerle enfes bir deneyim vadediyor!

Taş fırında tatlı pizzalar var!

İtalyan pizzasının en farklı yorumlardan olan tatlı pizzası “Sweet Pizza” ile öne çıkan Spring Street Pizzeria, incecik pizza hamurunun üzerine koyduğu tatlı malzemelerle unutulmaz bir deneyim vadediyor. Nutella’ya ek olarak fıstık ezmeli & reçelli ve tahinli seçenekleri ile farklı damak lezzetlerine hitap eden tatlı pizzalar Napoli’den özel olarak getirilen taş fırında ideal oranlarda pişiyor.

Spring Street Pizzeria dünyanın en beğenilen tatlılarını baştan yorumluyor…

Ruhunu ve dokusunu aldığı Amerika’nın dünyaca meşhur tatlısı New York Cheesecake’i de menüsüne ekleyen Spring Street Pizzeria, tercihinize göre çilek, limon aromalarıyla servis ediyor. Sicilya’nın kendine has lezzeti Cannoli’ye de menüsünde yer veren Spring Street Pizzeria, orijinal tarife bağlı kalarak portakal, limon veya çikolatayla zenginleştirdiği dolgularla hazırlıyor. Tatlı menüsü ile hayli iddialı olan Spring Street Pizzeria, dünyada ilgi gören Red Velvet Cake, Tramisu, Panna Cotta, Hot Fudge Brownie ve spesiyal tatlısı olan Spring Street’s Special ile sizleri tatlı bir serüvene davet ediyor.

Yorum Ekleyin :

İçeriklere yorum ekleyebilmek için lütfen kullanıcı girişi yapın.