Veranda Restaurant & Lounge seçkin menüsüyle misafirlerini bekliyor
foodinlife.com.tr - haber / Eklenme Tarihi: 10.11.2017 09:14:42

Veranda Restaurant & Lounge seçkin menüsüyle misafirlerini bekliyor

Konforun ve şıklığın buluştuğu yer haline gelen Veranda Restaurant & Lounge, kış mevsimini yenilenen menüsüyle karşılıyor. Yerel ürünlerin farklı tatlarda soslar ve uluslararası damak zevkine hitap edecek şekilde harmanlanmasıyla yaratılan menu herkesi dışarı çıkmaya davet ediyor. Sotelenmiş yaban mersinli semizotu üzerinde fındık ile panelenmiş Hellim peyniri; salatalık turşusu, ekşi krema ve kızarmış baget dilimleri ile servis edilen somon rilette; naneli kuru cacık ile servis edilen kavurmalı börek; sotelenmiş sığır eti, biber, humus ve tabuleh ile sunulan pita sandviç; fırınlanmış patates ezmesi, taze mini kabak ve Harissa sosu ile servis edilen ağır ateşte pişirilmiş kuzu incik yeni tatların sadece birkaçı.

Yeni menüyü tablet üzerinden deneyimlemek de mümkün. Görsel deneyimleme yolu ile misafirlerin seçimlerini daha kolay ve şık bir şekilde yapabilmesini amaçlayan Veranda Restaurant’ın dijital menüsünde Türkçe, İngilizce, Arapça ve İspanyolca dil seçenekleri bulunuyor. Zengin bir şarap menüsüne sahip olan restoran, tablet menüsünde tadım notlarına da yer vererek, üzümlerin bölgesinden, şarabın damakta bıraktığı tattan kokusuna kadar misafirlere keyifli bilgiler aktarıyor.

 

Veranda Restaurant’ın her yaştan herkese hitap edecek şekilde tasarlanan yapısı dahilinde lounge alanında dev ekran televizyonda haftanın önemli spor karşılaşmalarına da yer veriliyor. Özel çocuk menüsünü deneyimlemek için ufak misafirlerimizi de Veranda’ya bekliyoruz.

Yorum Ekleyin :

İçeriklere yorum ekleyebilmek için lütfen kullanıcı girişi yapın.