Profilo GurmePiliç ile yılbaşı sofralarına lezzet katıyor
foodinlife.com.tr - haber / Eklenme Tarihi: 10.11.2017 09:26:39

Profilo GurmePiliç ile yılbaşı sofralarına lezzet katıyor

2018’i nefis bir yılbaşı sofrası ile karşılamak isteyenler Profilo’nun GurmePiliç Ankastre Fırını ile hazırlanan lezzetli bir hindi ile yılbaşı sofrasına lezzet katacak.

Yılbaşı akşamına sayılı günler kala, özenle hazırlanan ve birbirinden lezzetli yemekler ile donatılmış yeni yıl sofralarının heyecanı her sene çok özel yaşanıyor. İşte bu geceye özel lezzetli bir yılbaşı sofrası hazırlayarak sevdiklerini mutlu etmek isteyenler bir kez daha Profilo’nun sunduğu ürünlerden yararlanıyor. Yeni yıl gecesinin özel ürünü ise GurmePiliç Ankastre Fırın oluyor.

 

Yılbaşı sofranız için çok özel ve yetenekli bir yardımcı: GurmePiliç

Profilo GurmePiliç Ankastre Fırın kusursuz bir yılbaşı sofrası için en büyük yardımcınız olacak. Profilo GurmePiliç, yeni yıl sofralarının vazgeçilmezi tavuk ya da hindiyi çevirme yöntemiyle pişirerek sofralara getirirken sohbetlere de lezzet katacak.

 

Yaratıcılığını sınırlandırmak istemeyenlere özel, özgün ve pratik özellikler ile desteklenmiş ve özel aparatları sayesinde tavuk başta olmak üzere birbirinden leziz çevirme tariflerinin uygulanmasını sağlayan GurmePiliç, tüm Profilo Yetkili Satıcıları’nda sizleri bekliyor!

Yorum Ekleyin :

İçeriklere yorum ekleyebilmek için lütfen kullanıcı girişi yapın.