Caffé Nero yıl başını eğlenceli lezzetlerle karşılıyor
foodinlife.com.tr - haber / Eklenme Tarihi: 10.11.2017 09:41:05

Caffé Nero yıl başını eğlenceli lezzetlerle karşılıyor

Caffè Nero, yılbaşını misafirlerini mutlu edecek lezzetlerle karşılıyor. Yeni lezzet tutkunlarını Salted Caramel Latte ve Brownie Latte ile ağırlayacak olan Caffè Nero, Balkabaklı Cheesecake, Zencefilli & Portakallı Muffin, Keçi Peynirli & Pancarlı Panini, Caramel Toffee Cake ve Mr. Giovanni Cookie ile de yeni yıla lezzetli bir başlangıç yapma fırsatı sunuyor.

“Milano’da değilseniz en iyi kahveci” unvanına sahip Caffè Nero, 2018’i muhteşem lezzetlerle karşılıyor! Caffè Nero, latte severlere tatlı ile tuzlunun mükemmel uyumunu yansıtan yepyeni Salted Caramel Latte ve yumuşak dokusuyla büyüleyen brownie parçalarının süslediği Brownie Latte ile yeni yıl coşkusunu yaşatacak. Hem damaklarda bırakacağı lezzeti hem de görüntüsü ile etkileyecek latte’lere, Beatles album kapağını da tasarlamış olan ünlü İngiliz illüstratör Peter Blake’in kızı Rose Blake’in tasarladığı neşeli bardaklar eşlik ediyor.

 

Üstelik Caffè Nero’nun yeni yıla özel lezzetleri Salted Caramel Latte ve Brownie Latte ile de sınırlı kalmıyor. Caffè Nero misafirleri, Balkabaklı Cheesecake, Zencefilli & Portakallı Muffin, Caramel Toffee Cake, Mr. Giovanni Cookie ve Keçi Peynirli & Pancarlı Panini ile yılbaşının tadını ikiye katlayacak.

 

 

Caffè Nero hakkında:

Akdenizli lezzetleri, farklı kahve çeşitleri, dikkatle seçilmiş müzikleri ve özel lokasyonlarındaki mağazalarıyla kahve severlere farklı bir alternatif sunan Caffè Nero, 1997 yılında Londra’da kuruldu. “Siyah kahve” anlamına gelen Caffè Nero, bugün İngiltere’nin en sevilen kahve zincirlerinden biridir. Caffè Nero, bağımsız araştırma şirketi Allegra Strategies’in her yıl gerçekleştirdiği “UK Independent Coffee Shop Report”araştırmasında da 9 yıldır en beğenilen kahve zinciri seçilmektedir. Bine yakın mağazası ve yaklaşık 5.000 çalışanıyla Caffè Nero, Avrupa’nın da en hızlı büyüyen 23’üncü şirketidir.

Kaliteli İtalyan kahvesi, sıcak atmosferi, leziz yiyecekleri ve mükemmel lezzetleriyle insanların kendilerini evlerindeki kadar rahat hissettikleri bir mekan olan Caffè Nero, İngiltere dışındaki ilk yurt dışı serüvenine ise 2007 yılında Türkiye’yle başladı. Ardından Birleşik Arap Emirlikleri’nde farklı Avrupa ülkelerinde ve Kıbrıs’ta şubeler açmaya devam etti. İngiliz Caffè Nero’nun bugün Türkiye’de toplam 53 mağazası bulunmaktadır.

Yorum Ekleyin :

İçeriklere yorum ekleyebilmek için lütfen kullanıcı girişi yapın.