Fairmont Quasar İstanbul yeni yıl kutlamasında enfes lezzetler sunuyor
foodinlife.com.tr - haber / Eklenme Tarihi: 10.11.2017 09:52:08

Fairmont Quasar İstanbul yeni yıl kutlamasında enfes lezzetler sunuyor

Şehrin en merkezi noktalarından Mecidiyeköy’de yer alan Fairmont Quasar İstanbul, 2017’yi keyifle uğurlarken, yeni yılın ilk saatlerini unutulmaz kılacak bir programla, ilk yeni yıl kutlamasında misafirlerine muhteşem seçenekler sunuyor.

Fairmont Quasar İstanbul, şef Umut Karakuş’un yönetimindeki Aila’da ve yerel lezzetlerin yanı sıra uluslararası klasikler sunan Stations’taki keyifli yılbaşı kutlama seçenekleriyle, şimdiden yeni yılınıza farklı bir renk getiriyor.

 

“Anları anılara dönüştürmek” sloganıyla misafirlerini eşsiz bir deneyime davet eden Fairmont Quasar İstanbul, 2017 yılını keyifle uğurlarken 2018’in ilk saatlerini unutulmaz kılacak programlarla misafirlerini ağırlamaya hazırlanıyor.

 

Yeni yılı Aila’da, Türk usulü karşılayın

 

Türk mutfağının lezzet mirasını Le Cordon Bleu Le Grand diplomalı şef Umut Karakuş’un imzasıyla konuklarına sunan Aila, yeni yılı Türk lezzetleriyle ve muhteşem bir ambiyansla karşılamak isteyenlere ev sahipliği yapıyor.

 

Misafirlerine yılbaşı gecesinde lezzet yolculuğu vaat eden Aila, humustan Çerkes ezmesine, pastırma turşusundan Nazuktan’a en sevilen mezelerinden favori ara sıcaklara, kebap, et ve deniz ürünü seçenekleri sunan ana yemeklerden Türk tatlılarına uzanan özel bir menü ve canlı müzik eşliğinde gecenize muhteşem bir dokunuş yapıyor.

 

Stations’ta yılbaşına ve yeni yılın ilk gününe özel dünya turu

 

Fairmont Quasar İstanbul, 31 Aralık akşamı Stations restoranda ise, dünya mutfakları arasında bir yolculuk imkanı sunuyor. Kaz ciğer terin, istiridye gibi klasiklerle başlayan yılbaşı yemeği, Asya mutfaklarından suşiler, saşimiler, wok ve noodle’ların yanı sıra, hindi dolması, ızgara istasyonları, hamur işi istasyonları gibi bölümlerle Batı mutfağına doğru ilerliyor. Ekler, meyveli tartlar, pasta ve Verrrine bölümü ise, gecenin tatlı sonunu taçlandırıyor. Manuş-u Ala grubunun en güzel melodileri eşliğinde, küçük konuklara özel çocuk istasyonu ve eğlenceli aktiviteler ile Stations’ta harika bir aile yılbaşı yemeği, sizleri bekliyor. Dileyenler, yemekten sonra Ukiyo’daki partiye de katılabilir.

Yorum Ekleyin :

İçeriklere yorum ekleyebilmek için lütfen kullanıcı girişi yapın.