IZAKA Restaurant, Sevgililer Günü’nü unutulmaz bir anıya dönüştürmek isteyenleri bekliyor
foodinlife.com.tr - haber / Eklenme Tarihi: 12.01.2018 09:46:12

IZAKA Restaurant, Sevgililer Günü’nü unutulmaz bir anıya dönüştürmek isteyenleri bekliyor

Tarihi ve merkezi konumuyla İstanbul’un en etkileyici mekanlarından biri olan CVK Park Bosphorus Hotel Istanbul’un terasında yar alan IZAKA Restaurant, Sevgililer Günü’ne özel unutulmaz bir gece hazırladı! Benzersiz lezzetler ve eşsiz Boğaz manzarasının buluşma noktası olan IZAKA Restaurant’ta,Executive Chef Eyüp Çevik’in 14 Şubat için hazırladığı seçkin menü başrol oynayacak. Gecede; ünlü söz yazarı, besteci ve yapımcı Mehmet Teoman ise IZAKA’nın DJ kabininde yer alacak; kendi seçtiği özel ve zamansız şarkıları ile sevgililere muhteşem bir müzik ziyafeti yaşatacak.

Devraldığı misafirperverlik mirasını lüks hizmet ve eşsiz Boğaz manzarasıyla buluşturan CVKPark Bosphorus Hotel İstanbul;14 Şubat’ta sevgililere IZAKA’da seçkin lezzetlerle dolu romantik bir akşam yemeği ve müzik ziyafeti sunarken, dileyenler için CVK Safira Spa’nın özel çift masajının da dahil olduğu unutulmaz bir konaklama deneyimi yaşatmaya hazırlanıyor.

 

IZAKA’da Yılın En Romantik Yemeği

 

Boğaz’ın büyüleyici manzarasını eşsiz lezzetlerle buluşturan IZAKA Restaurant, Sevgililer Günü’nde keyifli bir müzik şöleni ve zengin bir menü ile çiftleri ağırlıyor. Executive Chef Eyüp Çevik’in geceye özel hazırladığı menüde sunulan seçkin lezzetler, romantik geceyi taçlandırıyor.
 

Sevgililer Günü’ne özel hazırlanan menüde; başlangıç tabağında deniz arslanı söğüş, somon lakerda, soya soslu uskumru, keçi peynirli kalamardan oluşan deniz mahsülleri kombinasyonu servis ediliyor. Ara sıcak olarak enginarlı safranlı risottonun sunulurken ana yemekten önce özel bir lezzet olan misket limonu sorbe sunuluyor. Menünün yıldızı, patates ve porçini mantar yahnisi eşliğinde servis edilen tavada pişirilmiş dana madalyon olurken kırmızı kadife çikolata küresiyle de gecenin tatlı finali yapılıyor.

Yorum Ekleyin :

İçeriklere yorum ekleyebilmek için lütfen kullanıcı girişi yapın.