Melis’in tam tadında soslarıyla tanışma vakti
foodinlife.com.tr - haber / Eklenme Tarihi: 13.01.2018 11:24:14

Melis’in tam tadında soslarıyla tanışma vakti

Melis’in el değmeden ve ev yapımı tadında hazırladığı zengin sos çeşitleri, kahvaltıdan ana yemeğe kadar sofraların vazgeçilmezi olmaya devam ediyor. Günün en güzel başlangıcı kahvaltıdan tüm öğünlere tazecik tatlar katmak için Melis sos dünyasıyla mutlaka tanışın.

Geleneksel lezzetimiz olan turşunun en taze ve en bol çeşitlerini sofralarla buluşturan Melis, çeşit çeşit sos seçenekleriyle de kahvaltıdan ana yemeğe tüm öğünleri zenginleştirmeye devam ediyor. Acı tatlı kahvaltı soslarının yanı sıra et ve sebze yemeklerini daha pratik şekilde hazırlamaya yardımcı ve yemekleri çok daha lezzetli sunumlara dönüştüren gurme soslarıyla Melis, soslarıyla da mutfakların sevilen tadı. Kahvaltı deyince akla ilk gelen ve Balkanlar’ın namı tüm dünyaya yayılan kahvaltı sosu Acuka, acı ve aromatik tadıyla tüm köfte çeşitlerine yakışan köfte soslar(Sambal Oelek), Boşnak Mutfağı’nın sevilen sosu Ajvar, kızartma ve ızgara lezzetlerin tamamlayıcı sosu Paprika sos, Melis’in el değmeden ev yapımı tadındaki sos seçeneklerinden sadece birkaçı.

 

Şimdi evde keyif yapma zamanı

Evde geçirilen zamanların daha yoğun yaşandığı ve uzun kahvaltı sofralarının tadının çıkarıldığı kış aylarında aileniz ve sevdiklerinizle geçireceğiniz güzel zamanların keyfini Melis’in imzası lezzeti olan soslarıyla doyasıya çıkarabilirsiniz. Jalapeno ve Acı sos’la cips tabaklarınızı, nefis atıştırmalıklar deyince akla ilk gelen lezzetli tavuk parçalarınızı ve patates kızartmanızı dilediğiniz sosla birleştirerek evde geçirdiğiniz güzel zamanı lezzet şölenine dönüştürebilirsiniz.

 

Yorum Ekleyin :

İçeriklere yorum ekleyebilmek için lütfen kullanıcı girişi yapın.