Kendini yenilemek isteyenler Tamirane’de buluşuyor
foodinlife.com.tr - haber / Eklenme Tarihi: 14.02.2018 09:44:55

Kendini yenilemek isteyenler Tamirane’de buluşuyor

İstanbul’un yenilikçi yeme – içme ve eğlence akımının öncü mekanlarından ve Maslak Uniq İstanbul’da bulunan Tamirane, bu ay da eğlencenin adresi olacak! Yenilikçi mutfağı, rahat ortamı, özgün ve samimi atmosferiyle Tamirane, her zaman ruhunu tamir etmeyi vaad ediyor!

“Repair Yourself” mottosuyla yola çıkan Tamirane, her mevsim yenilenen menüsü, her ay düzenlenen dans, müzik, talk show, stand – up etkinlikleri ile Maslak Uniq İstanbul’da hizmet veriyor!

 Tamirane kış menüsünde nefis lezzetler!

Dondurulmuş ve hazır gıdaları tercih etmeyen Tamirane’nin her mevsim yenilenen menüsünde nefis lezzetler! Taze malzemelerle hazırlanan menüde, sağlıklı beslenmeyi sevenler için cipriani sos ile servis edilen “Ton Balıklı Salata”, bonfile parçalarının makarnayla en güzel buluşması “Bonfile Orecchiette”, et burgerlerden sıkılanlara iyi gelecek “Falafel Burger”,  cheddar peynirinin, patates ve hamburgerin üzerinden akıp gittiği “The Gastby”, tortilla ile sunulan “Tantuni”, Tamirane’nin kış menüsünde seni bekliyor! Tatlı menüsünde ise damağında harika bir çikolata tadı bırakan “Chocolate Truffles” ve  en tatlı üçlü “Tatlı Trio” favori tatlıların arasında yerini alacak kadar iddialı!  

Brunch ve Jazz, Pazar keyfi arayanları bir araya getiriyor!

Haftaya güzel başlamak için her Pazar 10.00 - 14.00’da brunch ve ardından Tamirane ile özdeşleşmiş, “Morning Jazz Sessions”, 15.00’da, ulusal ve uluslararası yüzlerce performansa ev sahipliği yapan müzik severleri ve Pazar keyfi arayanları bir araya getiriyor! 

Tüm enerjinle dansa katıl!

Monotonluktan sıkılanlara, hem şehrin merkezinde olmak hem de gözlerden uzak olmak isteyenlerin noktası Tamirane’de her ay “Dance Sessions” kapsamında, “Latin & More” ve “Swing İstanbul” ile dilediğin gibi dans edebilir, tüm sıkıntını atabilirsin! Latin danslarından hoşlanıyorsan “Latin & More”, 1930’ların özgürlük dansını deneyimlemek istiyorsan “Swing İstanbul” tam sana göre!

Jazz Open Mic ile mikrofon senin! 

Caz söylemek hiç bu kadar rahat olmamıştı! Arkanda dev bir ekip eşliğinde dilediğiniz caz standartını seslendirebileceğin tek etkinlik “Jazz Open Mic”, Elif Çağlar’ın sunumuyla Tamirane’de!

 

Yorum Ekleyin :

İçeriklere yorum ekleyebilmek için lütfen kullanıcı girişi yapın.