Arnavutköy’ün yeni lezzet noktası La Pierre Patisserie açıldı
foodinlife.com.tr - haber / Eklenme Tarihi: 18.02.2018 10:37:20

Arnavutköy’ün yeni lezzet noktası La Pierre Patisserie açıldı

İstanbul’un en güzel sahil semtlerinden biri olan Boğaz’ın incisi Arnavutköy’de Fransız konseptli pastanesi ‘La Pierre Patisserie’ Şubat ayı itibariyle hizmet vermeye başladı. Arnavut kaldırımlı taş sokaklara sahip semtin sıcaklığını hissettiren mekân, ziyaretçilerin tadını damağında bırakan lezzetler ile buluşturuyor.

İstanbul’un yeni lezzet mekanı, nostaljik pastane severlerin yeni buluşma noktası La Pierre Patisserie, Şubat ayı itibarıyla hizmete açıldı. Arnavutköy’ün merkezinde bulunan ‘La Pierre Patisserie’, eski pastane sıcaklığını ve tatlarını özleyenlerin yeni adresi olacak. Sunumları, keyifli ortamı, garsonları ile kendinizi butik bir Fransız pastanesinde hissedeceğiniz mekânda günün stresinden uzaklaşmak mümkün.
 
La Pierre Patisserie, özel üretilmiş Fransız kruvasanlarından, tatlı tuzlu kurabiyelere, spesiyal pastalardan, poğaça çeşitlerine kadar zengin menüsüyle misafirlerini ağırlarken özel davetler için catering hizmeti de sunacak.
 
La Pierre Patisserie’nin Genel Koordinatörlüğünü yürüten Gül Cergel sektörün bilinen isimlerinden. Butik pastacılık konusunda yaklaşık 20 yıllık deneyime sahip olan Gül Cergel, Türkiye’de artık unutulmaya yüz tutmuş pastane kültürünü yeniden canlandırmayı hedeflediklerini belirterek, “Pastanemizin dekorasyonunu tasarlarken de bu sıcaklığı yansıtmak istedik. La Pierre Patisserie, sıradan bir pastane olmasının ötesinde, sahilde yürüyüşe çıkanların soluklanabileceği, sevdikleri ile vakit geçirebileceği ve arkadaşlarıyla beş çayında buluşacağı güzel bir mekan oldu” dedi.
 
Ev sıcaklığında hizmet kalitesi
 
Sabah kahvaltısında sıcak kruvasan ile nefis kahveler içmek isteyen ya da arkadaşlarıyla çay saatinde buluşmak isteyenleri La Pierre Patisseire’e davet eden Cergel, şöyle devam etti: “Müşterilerimiz, bizim için evimizde ağırladığımız misafirlerimiz kadar özeldir. Onlara ev sıcaklığında hizmet sunmak en önemli prensibimiz. Bu nedenle hem ağırlarken, hem ürünlerimizi hazırlarken ev mutfağının titizliği ve özeniyle hareket ediyoruz. Özellikle pastalarımıza çok güveniyoruz. Kruvasanlarımızda oldukça iddialıyız. Ürünlerimizin hiçbirinde katkı maddesi kullanmıyoruz. Düğün, partiler ve doğum günü kutlamalarında birbirinden ilginç tasarımlarımız ile müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz.”

Yorum Ekleyin :

İçeriklere yorum ekleyebilmek için lütfen kullanıcı girişi yapın.