The Galliard Brasserie Vadistanbul haftanın her günü kahvaltıya davet ediyor
foodinlife.com.tr - haber / Eklenme Tarihi: 06.03.2018 09:51:18

The Galliard Brasserie Vadistanbul haftanın her günü kahvaltıya davet ediyor

Sevilen konsepti ve ayrıcalıklı lezzetleri ile İstanbul’un yeni gözdesi The Galliard Brasserie Vadistanbul sizi haftanın her günü muhteşem bir kahvaltıya davet ediyor.

Etiler’de şık atmosferi ve beğenilen lezzetlerinden oluşan geniş menüsü ile kendine özel bir kitle yaratan The Galliard Brasserie, İstanbul’un yeni alışveriş ve yaşam merkezi Vadistanbul’da nefis kahvaltılarla, sabahları daha keyifli bir hale dönüştürüyor.

Renkli ve sıcak ortamıyla misafirlerini ağırlayan The Galliard Brasserie, çok çeşitli kahvaltı menüsüyle mideniz kadar gözlerinizi de doyurarak güne nefis bir başlangıç yapmanıza olanak sağlıyor. Organik lezzetleri, en taze sebze ve meyveleri, yöresel peynirleri, ev yapımı reçelleri, leziz ekmekleri, ev yapımı Ege usulü otlu böreği, simit, kruvasan gibi unlu mamulleri ve çeşit çeşit yumurta servisleri ile Türkiye’den yola çıkıp tüm Akdeniz’i dolaşan bir sofrayla misafirlerini karşılıyor.

Kaliteli hizmet ve lezzet anlayışını koruyarak, samimi bir ortam sunan The Galliard Brasserie, güne keyifli ve lezzetli başlangıç yapmak isteyen herkesi nefis bir kahvaltıya bekliyor!

Yorum Ekleyin :

İçeriklere yorum ekleyebilmek için lütfen kullanıcı girişi yapın.