Wyndham Grand İstanbul Levent’te Kadınlar Günü’ne özel ayrıcalıklar
foodinlife.com.tr - haber / Eklenme Tarihi: 07.03.2018 11:05:28

Wyndham Grand İstanbul Levent’te Kadınlar Günü’ne özel ayrıcalıklar

Wyndham Grand İstanbul Levent, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü farklı avantajlar sunarak kutluyor. Kadınlara kendilerini değerli hissettiren Qualitasspa Sağlıklı Yaşam Merkezi, cilt ve vücut bakımlarının yanı sıra masajlarda yüzde 25 indirim uygularken, Carême Restaurant isemenüsünü yüzde 40 indirimle kadınların beğenisine sunuyor.

Wyndham Grand İstanbul Levent, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel fırsatlarla kadınlara kendilerini değerli hissettiriyor.

 

İstanbul’un en merkezi konumunda yer alan, lüks ve konforu bir arada sunan Qualitasspa Sağlıklı Yaşam Merkezi, bakım ve masajlarda geçerli yüzde 25 indirimleriyle bu özel günde kendini şımartmak isteyen kadınları bekliyor. Uygulanan cilt bakımları ve masajlarla kadınlara ihtiyaç duydukları konforu yaşatan Qualitasspa, tüm kadınların kadınlar gününü kutluyor.

 

Carême Restaurant’ta kadınlara özel yüzde 40 indirim

Carême Restaurant ise Türk mutfağının yanı sıra dünya mutfağının en lezzetli tatlarını misafirlerinin beğenisine sunuyor. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde kadın misafirlerini tüm gün yüzde 40 indirimle karşılayan Carême Restaurant zengin menüsü ile damaklarda unutulmayacak bir tat bırakıyor.

Yorum Ekleyin :

İçeriklere yorum ekleyebilmek için lütfen kullanıcı girişi yapın.