Tavuk Dünyası’nın hem ödüllü hem de en favori lezzeti: Kekiklim
foodinlife.com.tr - haber / Eklenme Tarihi: 08.03.2018 10:45:25

Tavuk Dünyası’nın hem ödüllü hem de en favori lezzeti: Kekiklim

Özgün konsepti ve sunduğu akılalmaz lezzetleriyle dikkat çeken Tavuk Dünyası’nın kekiğin mis gibi kokusunu sofralara taşıyan ürünü Kekiklim, lezzet severlerin mönüdeki bir numaralı tercihi…

Mis gibi kekik kokusu size de doğanın en güzel yerindeymişsiniz hissini yaşatmıyor mu?

Tavuk Dünyası’nın usta şeflerinin leziz tavuklar ve çok özel bir tarifle hazırladığı Kekiklim,lezzet severlere işte tam da bu deneyimi yaşatıyor. Bu özelliğiyle Kekiklim, aynı zamanda tüm Tavuk Dünyası menüsünde lezzet tutkunlarının en favori ürünü konumunda.

 

Kekiğin mis gibi kokusunu taşıyan çok özel bir tarif!

Kekiklim, reçetesi Tavuk Dünyası’nın şeflerinde saklı farklı baharatlarla 12-14 saat marine edilmiş enfes tavuk parçalarının; yurdumuzun eşsiz doğasında yetişen bilya kekiği içeren çok özel bir sosla harmanlanmasıyla hazırlanıyor.

 

Üzerine eklenen kaşar peyniri ve kremayla enfes bir lezzete dönüşen Kekiklim, menüye girdiği ilk günden bu yana lezzet tutkunlarının gönlünde taht kurmayı başardı ve belli dönemlerde yenilenen Tavuk Dünyası mönüsünde zirvedeki konumunu hep sürdürmeyi başarıyor.

Kekiklim akılalmaz lezzetinin kalitesini aynı zamanda uluslararası platformda da kanıtlamış bir ürün. Eşsiz kekik kokusunu taşıyan Kekiklim ürünü, 2016 ve 2017’de Uluslararası Lezzet ve Kalite Enstitüsü’nden 5 farklı kategoride toplam ortalamada yüzde 90 ve üzeri puan alarak ‘sıra dışı’ kabul edildi ve ‘3 Yıldızlı Üstün Lezzet Ödülü’ne layık görüldü.

 

 

Lezzet severler, Kekiklim’in sunduğu bu eşsiz deneyimi Tavuk Dünyası’nın 36 ilde hizmet veren 145 restoranında yaşayabilirler.

Yorum Ekleyin :

İçeriklere yorum ekleyebilmek için lütfen kullanıcı girişi yapın.