Tavuk Dünyası, ödüllü lezzetlerini şimdi de Marmaris’te sunuyor
foodinlife.com.tr - haber / Eklenme Tarihi: 12.06.2018 09:20:26

Tavuk Dünyası, ödüllü lezzetlerini şimdi de Marmaris’te sunuyor

Tavuk Dünyası, Marmaris’teki ilk restoranını Marmaris Çarşı’da açtı. Marmaris restoranıyla birlikte Tavuk Dünyası Türkiye’de 158 lezzet noktasına ulaştı…

Leziz tavuklarını, enfes makarna ve taptaze Akdeniz salatası ile birlikte kocaman doyurucu tabaklarda, ulaşılabilir fiyatlarla ve konforlu bir restoran atmosferinde konuklarına sunan Tavuk Dünyası, farklı bölgelerde açtığı yeni restoranlarıyla da lezzet noktaları haritasını genişletmeye devam ediyor. Tavuk Dünyası, ödüllü lezzetlerini Marmarisli konuklarına da sunmak üzere Marmaris’teki ilk restoranını hizmete açtı.

 

Tavuk Dünyası’nın Türkiye’deki 158. lezzet noktası olarak hizmete giren bu şubesi, Marmaris’in en popüler ve sevilen sosyalleşme merkezi olarak dikkat çeken Marmaris Çarşı’da açıldı ve 220 m²’lik bir alana sahip konforlu bir atmosferde Marmarisli lezzetseverleri ağırlamaya başladı.

Tavuk Dünyası CEO’su Volkan Mumcu; “Tavuk Dünyası olarak hizmete giren yeni restoranlarla birlikte lezzet noktaları haritamızı büyütmeye devam ediyoruz. Muğla’da Fethiye’deki restoranımızla hizmet veriyorduk. Nisan ayında hizmete giren Bodrum restoranımızla Türkiye’de 150. şubeye ulaşmıştık. Bodrum restoranımızın açılmasından kısa bir süre sonra Muğla’daki yatırımlarımızı sürdürdük ve bölgedeki yeni restoranımızı yine turizm cennetlerinden biri olarak dikkat çeken Marmaris’te açtık. Marmarisli lezzet severleri de keyifli ve konforlu restoran ortamımızda ödüllü ürünlerimizle ağırlamaya başlamış olmak, bizler için gerçekten de heyecan verici” dedi.

 

Tavuk Dünyası, Marmaris’te açılan yeni şubesiyle birlikte Türkiye’deki cadde restoranlarının sayısını da 30’a çıkardı.

 

Farklı lezzetler, lezzetleri taçlandıran ödüller

 

Benzersiz lezzetlerin peşinde, sürekli yeni keşifler yaparak birbirinden enfes tarifler geliştiren Tavuk Dünyası, menülerini dünyanın farklı mutfaklarından aldığı ilham ile kendi AR-GE mutfağında, baş şefin liderliğinde, özgün marinasyon yöntemi ve dünya lezzetlerini taşıyan gizli reçetelerle hazırlıyor.

 

Tavuk Dünyası, tüm ürün çeşitlerinde taze sebze ve baharat kullanarak konserve ve şoklanmış ürünlere yer vermiyor. Ürünlerinde trans yağ oluşumuna meydan vermeden tüm menüler, sağlıklı pişirme teknikleriyle hazırlanıyor. Her yeni sipariş için kişiye özel temiz bir tava kullanan Tavuk Dünyası, bu mükemmeliyetçi yaklaşımı ile kaliteden ödün vermiyor.

Türk damak tadına uygun menülerinde leziz tavuk, enfes soslu makarna ve taptaze Akdeniz salatasını birlikte sunan Tavuk Dünyası, restoranlarında misafirlerini lezzet ve kaliteli yaklaşımıyla ağırlıyor.

 

Tavuk Dünyası pazara girdiğinden bu yana, dünyaca ünlü bağımsız birçok kuruluş tarafından kalite, lezzet ve en çok tercih edilen marka kategorilerinde çeşitli ödüllere de layık bulundu. Tavuk Dünyası’nın en sevilen ürünleri ‘Kekiklim’, ‘Şefin Tavası’ ve ‘Közlüce’ Uluslararası Lezzet ve Kalite Enstitüsü’nün (iTQi) 2018 yılı organizasyonu değerlendirmelerinde de 3 Yıldızlı Üstün Lezzet Ödülü’ne layık görüldü.

 

3 yıldır arka arkaya 3 farklı jüri heyeti tarafından ‘3 Yıldızlı Üstün Lezzet Ödülü’ne layık bulunan Şefin Tavası ve Kekiklim’in elde ettiği bu kesintisiz başarı, Tavuk Dünyası’na aynı zamanda ‘Kristal Lezzet Ödülleri’ni de (Crystal Taste Award) kazandırdı.

Yorum Ekleyin :

İçeriklere yorum ekleyebilmek için lütfen kullanıcı girişi yapın.