La Mia Luce misafirlerini İtalyan lezzetleriyle buluşturuyor
foodinlife.com.tr - haber / Eklenme Tarihi: 14.06.2018 09:24:15

La Mia Luce misafirlerini İtalyan lezzetleriyle buluşturuyor

Eşsiz İtalyan lezzetlerini bir arada sunan, samimi ve şık ortamıyla hizmet veren La Mia Luce, Anadolu yakasında lezzet severlere keyifli anlar yaşatıyor. Anadolu yakasının en iyi İtalyan restoranı La mia Luce, yeşil ile ahşabın hâkim olduğu, ferah ve özenle döşenmiş mekânıyla misafirlerine unutulmaz anların yaşanmasını sağlıyor.

İtalya’nın kuzeyinden güneyine geleneksel lezzetleri menüsünde barından La Mia Luce, özgün tatlarıyla misafirlerini keyifli bir İtalya yolcuğuna çıkartıyor. 

İtalya’nın coğrafyası ve iklimi bölgeyi eşsiz kılan özelliklerin başında geliyor. Eşsiz mutfağı ise lezzet tutkunlarının vazgeçemediklerinden. Güney İtalya’nın zeytinyağlı ve baharatlı eşsiz yemekleri, Kuzey İtalya’da ise yerini pirinç ve tereyağına bırakıyor.

 

İtalya’nın kuzeyinden güneyine uzanan bir lezzet serüveni

İngiltere kraliçesi Margarita’nın Napoli ziyaretindeki keşfi ile ortaya çıkan ünlü İtalyan pizzası Margherita, taş fırında pişerek, özel hamuru, sosları ve fesleğen ile La Mia Luce’de lezzet tutkunlarının vazgeçilmez lezzeti oluyor. Kuzey İtalya’nın lezzetli et yemekleriyle ise misafirlerine keyifli bir yemek serüveni yaşatan La Mia Luce, Anadolu Yakasında lezzet severlerin buluşma noktası oluyor.

 

Geleneksel İtalyan lezzetlerinin Anadolu yakasındaki tek adresi

İtalyan Hükümeti tarafından İstanbul’un en iyi İtalyan restoranı seçilerek, “Ospitalità Italiana” ödülü alan La Mia Luce, geleneksel yöntemlerle pişirilen menüsünü, ünlü İtalyan başlangıçları ve tatlılarıyla birleştirerekiş yemekleri, doğum günleri, yıl dönümleri gibi özel davetlerde samimi ortamıyla misafirlerine ev sahipliği yapıyor. Özel anların buluşma noktası haline gelen restoran, kalabalık ya da baş başa yenilen yemekleriyle, lezzet tutkunlarına keyifli bir Akdeniz esintisi hissettiriyor.

 

Şehrin yoğunluğundan uzak Bir İtalyan bahçesi

Yeşil ile ahşabın hakim olduğu, ferah ve özenle döşenmiş bir mekan olan La Mia Luce’de, sunulan lezzetlere eşlik eden İtalyan ve dünya müzikleri, konuklara keyifli bir akşam yaşatıyor. Şehrin yoğun temposundan ve kalabalığından sıkılanlar için La Mia Luce, İtalya’nın arka bahçesine açılan bir kapı olarak dikkat çekiyor.

Yorum Ekleyin :

İçeriklere yorum ekleyebilmek için lütfen kullanıcı girişi yapın.