Sokak lezzetlerini deneyimlemek isteyenler Usla’da Hazer Armani ile buluşuyor
foodinlife.com.tr - haber / Eklenme Tarihi: 14.06.2018 09:27:03

Sokak lezzetlerini deneyimlemek isteyenler Usla’da Hazer Armani ile buluşuyor

“En Yaratıcı Şef” ödülünün sahibi Hazer Amani, sokak kültürünün vazgeçilmeyen lezzetleriyle ilgili tüm deneyimlerini, 18 Temmuz tarihinde, Uluslararası Servis ve Lezzet Akademisi – USLA’da düzenlenecek “Hazer Amani ile Sokak Lezzetleri” Workshop’unda paylaşacak.

Eğitimini birincilikle bitirip 2011 yılında “En Yaratıcı Şef” ödülünü alan yetenekli şef Hazer Amani, 18 Temmuz’da saat 19:00 – 23:00 arasında, USLA’da düzenlenecek “Hazer Amani ile Sokak Lezzetleri” Workshop’unda; Kokoreç, Sloppy Joe Burger, Taco ve İspanyolların imza tatlısı Churros’un yapımını anlatacak.


Hazer Amani, sertifikalı ve diplomalı eğitimler veren American Hospitality Academy International Hotel Management Schools’un (AHA-İHMS) İstanbul kampüsü olarak faaliyet gösteren USLA’nın eğitmen şef kadrosunda yer alıyor. Geleceğin şef ve işletmeci adaylarının profesyonel mutfak kariyerlerine tam donanımla hazırlanmalarına yardımcı olan USLA, “Hazer Amani ile Sokak Lezzetleri” workshop’u ile sokak lezzetleri ve yeni tatlar peşinde koşan yemek tutkunlarını akademiye bekliyor.

Yorum Ekleyin :

İçeriklere yorum ekleyebilmek için lütfen kullanıcı girişi yapın.