Dirty Hands, bu yaz da Çeşme Fly-ınn Beach’te
foodinlife.com.tr - haber / Eklenme Tarihi: 14.06.2018 09:35:05

Dirty Hands, bu yaz da Çeşme Fly-ınn Beach’te

Farklı kültürlerin özgün sokak lezzetlerine yeni yorumlar getiren Dirty Hands, enerjisi ve fark yaratan lezzetlerine bu yaz da Çeşme Fly-ınn Beach’te devam ediyor!

Any İstanbul’un yaratıcılarının elinden çıkan Dirty Hands, sokak lezzetlerinden ilham alarak yarattığı konseptiyle 2018 yazında da hem müdavimleriyle hem de yeni deneyim katacağı kitlesiyle Çeşme Fly-Inn Beach ‘te buluşuyor.

Dünya çapında öne çıkan sokak lezzetlerine yeni yorumunu getiren, farklı reçeteleri, sunumları ile yeme – içme alanına yeni bir soluk getiren Dirty Hands, enerjik bir ruha sahip olmasıyla beraber gri ve toprak renklerinin ağırlıkta olduğu mimarisi, Ege’nin doğasıyla bütünleşen yeşil tonlarının tamamladığı dekorasyonu eşliğinde görsel olarak da sizlerden tam not alıyor.

Kendine özgü dünya mutfağından sizlerle buluşturduğu menüsünde, göz dolduran lezzeti ile dirty tost, makarnalardan acı tercih edenler için arabiata ve birbirinden farklı lezzetlere sahip kumru çeşitleri ile ilgi görürken, ekşi mayalı ekmek eşliğinde ızgara köfte, cheddarın kattığı eşsiz lezzet ile hot dog ise menünün en favori lezzetlerinden olarak öne çıkıyor.

Aynı zamanda bu seneye özel Dirty Hands, Fly – Inn Beach’te deniz ürünleri tutkunu olanlara sea food menüsü ile apayrı bir lezzet deneyimi katıyor. Spagetti sevenlerin gözdesi haline gelecek olan Arnavut biberinin eşlik ettiği kum midyesinin en leziz hali vongole, kabuklu karides, kalamar ve kum midyesinin taçlandırdığı deniz mahsulü linguini, denizden sofraya uzanan lezzetlerin arasında en beğenilenlerin arasına dahil oluyor.

Pide severlerin damak zevkine göre olan çeşitleriyle de lezzet şöleni sunan Dirty Hands, kavurmalı kaşarlı pide klasiğine cheddar ile farklı bir tat getirirken, enfes lezzetlerin üzerine yakışır bir tatlı olarak nutella, ceviz ve çileğin dondurmayla taçlandığı datlı pideyi sizlere sunuyor

Yorum Ekleyin :

İçeriklere yorum ekleyebilmek için lütfen kullanıcı girişi yapın.