Hezarfen Lounge kupa heyecanına maç menüsü ile lezzet katıyor
foodinlife.com.tr - haber / Eklenme Tarihi: 14.06.2018 09:37:36

Hezarfen Lounge kupa heyecanına maç menüsü ile lezzet katıyor

İstanbul’un en büyüleyici Boğaz manzarasına sahip adreslerinden CVK Park Bosphorus Hotel İstanbul’un lobi katında yer alan Hezarfen Lounge, bir ay boyunca maç keyfini dev ekranda ve muhteşem bir manzara eşliğinde birbirinden lezzetli atıştırmalık ve kokteyllerle yaşatıyor.

İstanbul’un en güzel Boğaz manzaralı teraslarından Hezarfen Lounge, bir ay sürecek futbol ve kupa coşkusunu yaşatmak için hazır! Dev ekranları, konforlu atmosferi ve özel “Maç Menüsü” ile Hezarfen, turnuva ve futbol coşkusunu paylaşmak için sizleri bekliyor!
 
Bir ay sürecek Kupa heyecanı 14 Haziran’da başlıyor
 

Tarihi Yarımada, Adalar ve Kız Kulesi manzarasıyla şehrin merkezindeki en keyifli mekanlardan olan Hezarfen’in, turnuvaya özel hazırlanan maç menüsünde “Trophy Burger”, avokado dip sos ve barbekü sos ile servis edilen karidesli wonton, ızagara dana sosis, soğan halkası, tavuk kanadı ve panelenmiş jalapeno biberli peynir toplarından oluşankarışık “Tribün Tabağı”, “Pizza Italy”gibi keyifli atıştırmalıklara “Striker”, “Mexican Rhytm”, “Stadium Rhapsody” gibi mevsim meyveleriyle hazırlanan yaza özel imza kokteyller eşlik ediyor.


Siz de futbol ve kupa heyecanına, dev ekran ve Boğaz manzarası eşliğinde Hezarfen Lounge’ta lezzet ve keyif katın!

Yorum Ekleyin :

İçeriklere yorum ekleyebilmek için lütfen kullanıcı girişi yapın.