Godiva’nın yeni lezzetleri, yenilenen menüsünde misafirlerini bekliyor
foodinlife.com.tr - haber / Eklenme Tarihi: 23.07.2018 11:48:38

Godiva’nın yeni lezzetleri, yenilenen menüsünde misafirlerini bekliyor

Godiva, yaz döneminde menüsüne yeni tatlar ekledi.Sıcak servis edilen sandviçlerin, çöreklerin yer aldığı tuzlu alternatiflerin yanı sıra parfeler,Godiva çikolatasıyla hazırlanan pastalar ve el yapımı soğuk içecekler Godiva mağazalarında misafirlerini bekliyor.

Dünyanın bir numaralı lüks çikolata markası olarak bilinen Godiva, menüsüne yeni tatlı ve tuzlu alternatifler ekledi.

 

Fırında pişirilerek sıcak servis edilen lezzetler arasında üstü açık sandviçler, çörek ve kruvasanlar yer alıyor. Tatlı menüsünde ise sütlü, beyaz çikolatalı ve kırmızı meyveden oluşan 3 farklı parfenin yanı sıra Godiva’nın ilk glütensiz lezzeti olan çikolatalı ve kinoalı unsuz kek dikkat çekiyor. Menüde ayrıca Frambuazlı Çikolatalı Pasta; Godiva beyaz çikolatası, tarçın, elma ve bademle hazırlanan Elmalı Pasta ve yine Godiva beyaz çikolatası, taze böğürtlen ve limon püresi ile yapılan Ultimate Pasta gibi lezzetler, misafirlere sunuluyor.

 

Bitter çikolatalı, karamelize bisküvili ve kırmızı meyveli 3 farklı parfe tadı

Godiva’nın yaz mevsimine yönelik yeni tatlıları arasında önemli bir yer tutan parfeler; krema, çikolatalı dondurma, bisküviler, kırmızı meyveler ve Godiva çikolatası gibi farklı içeriklerin bulunduğu 3 özel tarifle hazırlanıyor. Çikolatanın yoğun tadından vazgeçemeyenler için çikolatalı-bisküvili parfe, kırmızı meyve ve beyaz çikolata sevenler için kırmızı meyveli parfe ve speculoos bisküvili parfe, sıcak yaz aylarında serin bir tatlı alternatif arayanlara hitap ediyor.

 

Godiva’nın ilk glütensiz lezzeti: Çikolatalı ve Kinoalı Unsuz Kek

Godiva’nın yaz ayında menüsüne eklediği tatlı seçenekleri arasında yer alan Frambuazlı ve Çikolatalı Pasta; Godiva beyaz çikolatası, tarçın, elma ve bademle hazırlanan Elmalı Pasta ve Godiva beyaz çikolatası, taze böğürtlen ve limon tadının uyumuyla ortaya çıkan Ultimate Pasta menünün favori lezzetleri arasında yer alıyor. Ayrıca Godiva’nın ilk glütensiz tatlısı olan Çikolata ve Kinoalı Unsuz Kek, hafif bir alternatif olarak öne çıkıyor.

 

 

 

Godiva Soğuk Çaylar: Kaliteli çay yaprakları ve gerçek meyvelerden doğan serinleten bir lezzet

Godiva’nın yaz menüsünde yer alan en kaliteli siyah ve yeşil çaylarla demlenmiş ananas, elma, kırmızı meyveler ve meyve özleri ile harmanlanarak elde edilen soğuk çaylar özellikle yaz aylarında misafirleri serinletecek.

Yorum Ekleyin :

İçeriklere yorum ekleyebilmek için lütfen kullanıcı girişi yapın.