Nespresso kahve kalitesinin en yeni yansıması: “Master Origin”
foodinlife.com.tr - haber / Eklenme Tarihi: 07.09.2018 09:16:48

Nespresso kahve kalitesinin en yeni yansıması: “Master Origin”

30 yıl önce basit ama devrim niteliğindeki bir fikirle doğan Nespresso, milyonlarca insanın sevdiği kahveyi kökten değiştirerek, herkesin tıpkı yetenekli bir barista gibi mükemmel bir fincan kahve yaratmasını sağladı. Kahveye duyduğu aşkla ilk günden günümüze sürdürdüğü Nespresso kalite anlayışının en yeni üyesi olarak doğan “Master Origin” kahve serisi, dünya ile aynı anda Türkiye’de satışa sunuldu.

Topraktan alınan ilhamın Nespresso kahve uzmanlığı ile buluştuğu 5 yeni tat; Endonezya, Etiyopya, Hindistan, Nikaragua ve Kolombiya’lı çiftçilerin titiz uğraşı sonucu Nespresso kahvelerinin arasında yerini aldı.

 

Nespresso, “Sürdürülebilirlik” programı ile dünyanın en iyi kahve çekirdeklerinin %1’ni porsiyon kahve olarak evlere taşıyor. Nespresso’nun “Sürdürülebilirlik” programı dahilinde beş mükemmel farklı topraktan alınan ilhamla üretilen yeni “Master Origin” kahve serisi, Nespresso’nun titiz kahve uzmanlığının son göstergesi olarak kahve keyfini maksimuma çıkarıyor.

 

Zengin ve odunsu notalara sahip “Indonesia”, çiçeksi ve canlı “Ethiopia”, yoğun ve baharatlı “India”, tatlı ve harmonik tadıyla “Nicaragua”, meyvemsi ve dolgun tadıyla “Colombia” kahve severlerin gönlünü çeliyor.

 

Eşsiz lezzetleri ile damaklarda unutulmaz izler bırakan Nespresso’nun yeni saf kökenli kahve serisi “Master Origin”, sahip olduğu özel tat ve notaları ile Nespresso Kahve Kalitesi’ne işaret ediyor.

Yorum Ekleyin :

İçeriklere yorum ekleyebilmek için lütfen kullanıcı girişi yapın.