İnoksan Yönetim Kurulu Başkanı Vehbi Varlık: “TUSİD Fuarı Türkiye’de endüstriyel mutfak sektörünün uluslararası tek fuarıdır”
foodinlife.com.tr - haber / Eklenme Tarihi: 07.09.2018 09:25:29

İnoksan Yönetim Kurulu Başkanı Vehbi Varlık: “TUSİD Fuarı Türkiye’de endüstriyel mutfak sektörünün uluslararası tek fuarıdır”

İnoksan Yönetim Kurulu Başkanı Vehbi Varlık TUSİD Fuarı öncesinde fuar ve sektör değerlendirmesinde bulundu.

İnoksan Yönetim Kurulu Başkanı Vehbi Varlık, TUSİD Fuarı öncesinde fuar hakkında önemli açıklamalarda bulundu. TUSİD Fuarı’nın Türkiye’de endüstriyel mutfak sektörünün uluslararası tek fuarı, Avrasya’nın ise en büyük, en etkili fuarı olduğunu dile getirerek sözlerine başlayan Varlık, açıklamalarını şöyle sürdü: “Türk mutfak sanayicilerimizin çok önemsediği, 2 yılda bir yapılan çok başarılı bir fuardır. Otel salonlarından başlayıp bugüne gelinceye kadar fuar firmalarının ve TUSİD yöneticilerinin, TUSİD üyelerinin çok değerli emekleri olmuştur. A’dan Z’ye mutfakla ilgili her şeyin bir arada sunulduğu TUSİD Fuarı’nda; ürün tasarımcılarının, Ar-Ge çalışmalarının, üreticilerin, şirketlerin vizyon ve stratejilerini yansıttığı güzel ve farklı sonuçlar görmekteyiz. Adeta mutfak firmalarının şov arenası niteliğindeki bu fuara firmalar büyük yeniliklerle katılacaklardır. İnoksan olarak sektörümüz için önem arz eden fuarda bu yıl; İnosmart dokunmatik fırın ailemiz, bulaşık yıkama makinelerimiz, en yeni seri pişirici gruplarımız gibi ürünlerimizi öne çıkaracağız. Türkiye endüstriyel mutfak sektörünü Avrupa’yla yarışır hale getiren, ihracat yapan sanayici meslektaşlarımızı tebrik ediyorum. Gelişmeye, ihracata devam ediyoruz. Tüm meslektaşlarımıza fuarda başarılar diliyorum.” 

Yorum Ekleyin :

İçeriklere yorum ekleyebilmek için lütfen kullanıcı girişi yapın.