Ahtapot lezzetini bir de Kocaman farkıyla deneyin
foodinlife.com.tr - haber / Eklenme Tarihi: 13.09.2018 09:21:48

Ahtapot lezzetini bir de Kocaman farkıyla deneyin

Dillere destan Ege ahtapotunu tadanlar, bu lezzetin ağızda bıraktığı tadı unutamıyor. Türkiye’nin işlenmiş su ürünleri alanındaki lider markası Kocaman Balıkçılık, uzun yıllar sonucu elde ettiği deneyim ışığında hazırladığı lezzetli söğüş ahtapotlarıyla sofraların vazgeçilmezi oluyor.

Kocaman Balıkçılık, Türk denizlerindeki lezzetli balıkları ve deniz ürünlerini dünyanın dört bir yanına ulaştırarak sektörün öncü markası olmayı sürdürüyor. Ürün çeşitliliğiyle deniz ürünleri severlerin yoğun ilgisini gören Kocaman, ulusal marketler aracılığıyla evlere taşıdığı söğüş ahtapotlarla da sofraları birer ziyafete dönüştürüyor.

 

Yüzde 100 Ege ahtapotları…

ITQI üstün lezzet ödülünden 2 yıldız alarak dünya şeflerinin beğenisini kazanan Kocaman Ahtapot Söğüş, 200 gramlık ambalajlarda satışa sunuluyor. Salamura olarak minimum koruyucu ile imal edilen ahtapotlar, doğal lezzeti kaybetmemiş olarak tüketicilere sunuyor. Zeytinyağı ve limon eklenerek tüketilebilecek söğüş ahtapotlar, güveçte ya da ızgarada pişirildiğinde de çok lezzetli oluyor. Kocaman Balıkçılık’ın yüzde 100 Ege ahtapotlarını kullanarak hazırladığı söğüş ahtapotları tatmak isteyen herkes, Migros, Carrefour, Özdilek ve Tespo’ya giderek bu lezzete ulaşabiliyor.

 

Yorum Ekleyin :

İçeriklere yorum ekleyebilmek için lütfen kullanıcı girişi yapın.