Muratbey Sürmeli’nin az tuzlu, benzersiz lezzeti yeni ambalajında
foodinlife.com.tr - haber / Eklenme Tarihi: 10.10.2018 09:26:42

Muratbey Sürmeli’nin az tuzlu, benzersiz lezzeti yeni ambalajında

Sürülebilen, dilimlenebilen ve küp küp doğranabilen Muratbey Sürmeli şimdi yeni ambalajıyla peynir severlerle buluşuyor. Üç farklı formda yenilebilen Sürmeli, az tuzlu özelliği ve zengin besin içeriğiyle günlük kalsiyum ihtiyacının yüzde 61’ini karşılıyor.

Peynir günün hemen her saati tüketebildiğimiz sağlıklı atıştırmalıkların başında geliyor. Az tuzlu özelliği ile hem doyurucu hem de sağlıklı olan Muratbey Sürmeli, peynir sevenlere bir kutuda birçok farklı sunum seçeneği sunuyor. Sürülebilen, dilimlenebilen ve küp küp doğranabilen Muratbey Sürmeli, sunum alternatiflerinin yer aldığı daha canlı ve renkli yeni ambalajı ile raflarda peynir tutkunlarını bekliyor.

 

Sürmeli günlük fosfor ihtiyacınızı yüzde 95 oranında ve kalsiyum ihtiyacınızı yüzde 61 oranında karşılıyor

İçerdiği yüksek besin değerleri sayesinde Sürmeli’nin 100 gramı, günlük kalsiyum ihtiyacının yüzde 61’ini ve fosfor ihtiyacının yüzde 95 ‘ini karşılamaya yetiyor. Ayrıca yüksek protein oranı sayesinde günlük protein ihtiyacının da yüzde 22’sini yine sadece 100 gramı ile karşılıyor. İleri yaşlardaki ve tansiyon problemi olan kişilerin beslenme alışkanlıkları içerisinde az tuzlu olma özelliği ile sağlıklı bir seçenek oluyor.

 

Annelerin ek gıdaya geçişte yardımcısı; Muratbey Sürmeli

Annelerin çocukları için de gönül rahatlığı ile tercih edebileceği Muratbey Sürmeli, kemik ve diş sağlığının gelişmesine yardımcı. Muratbey Sürmeli, ek gıdaya geçiş sürecinde annelerin destekçisi oluyor. Yumuşak yapısı ve düşük tuz oranı ile bebekler için hazırlanan yemeklerde önemli bir protein ve kalsiyum kaynağı olarak yer alıyor.

Sofranızda, şık sunumlarda kullanmak istediğinizde küp küp doğranabilen Sürmeli, dilimlenebilme özelliğiyle sandviçlerin, peynir tabaklarının, kanepelerin vazgeçilmezi oluyor. Sürülebilir yapısı ile az tuzlu Sürmeli, peyniri nasıl yemeyi seviyorsanız o formu alıyor.

Yorum Ekleyin :

İçeriklere yorum ekleyebilmek için lütfen kullanıcı girişi yapın.