Marmara Karides Söğüş ile öğünler artık daha lezzetli
foodinlife.com.tr - haber / Eklenme Tarihi: 12.10.2018 09:19:15

Marmara Karides Söğüş ile öğünler artık daha lezzetli

Deniz ürünlerini makarna ve salatayla birlikte severleri buraya alalım. Kocaman Balıkçılık’tan ITQI üstün lezzet ödüllü Marmara Karides Söğüş ile birbirinden enfes lezzetler oluşturabilir, misafirlerinizin gözünde bir şefe dönüşebilirsiniz.

Birbirinden lezzetli deniz ürünleriyle sofraları birer ziyafete dönüştürmek isteyenlerin karşısına bu kez Marmara Karides Söğüş ile çıkan Kocaman Balıkçılık, takipçilerinin beğenisini kazanmaya devam ediyor.

Kocaman Balıkçılık, salata ve makarnalarınıza eşlik eden Marmara Karides Söğüş ile konuklarınızı iştah açıcı bir yolculuğa çıkarmanızı sağlıyor. Kocaman Balıkçılık’ın Marmara Karides Söğüşleri, haşlandıktan sonra temizleniyor ve özenle paketleniyor. Ürünlerini kalibre standardı gözeterek ambalajlayan Kocaman Balıkçılık, tüketicilere gönül rahatlığıyla tüketebileceği karideslerini gramajından fire vermeyecek şekilde sunuyor.

ITQI Üstün Lezzet Ödülünü 2 yıldız ile geçerek dünya şeflerinin beğenisini kazanan Marmara Karides Söğüş, 200 gr ambalaj ile Carrefour, File, Özdilek, Üçler ve Tespo mağazalarında, 1000 gr ambalaj ile Metro mağazalarında satışa sunulurken, 400 gr ambalajlarda Migros markası ile Migros ve Macrocenter’larda satılıyor.

Yorum Ekleyin :

İçeriklere yorum ekleyebilmek için lütfen kullanıcı girişi yapın.