Peggy Porschen’da mükemmel işçilik tutkuyla birleşiyor
foodinlife.com.tr - haber / Eklenme Tarihi: 15.10.2018 10:59:22

Peggy Porschen’da mükemmel işçilik tutkuyla birleşiyor

Peggy Porschen 2003 yılında Londra’da ödüllü pasta tasarımcısı Peggy Porschen ve kocası Bryn Morrow tarafından hayata geçiriliyor. Adını sahibi Peggy Porschen’den alan patisserie, dekorasyonu ve renkleri ile gelenlere keyifli anlar yaşatıyor. Deneyimli şef Porschen, taze pişmiş kekleri, kurabiyeleri ve pastalarıyla patisserie’de kendine özgü çay saatleri düzenliyor.

Peggy Porschen insanları sadece görsel olarak etkilemekle kalmıyor aynı zamanda karşı konulmaz lezzetleri ile de adından sıkça söz ettiriyor. İlerleyen yıllarda kendi birikiminin sadece patisserie’de kalmasını istemeyen başarılı şef, 2011 yılında ilk aşçılık okulu Peggy’nin Pasta Akademisi’ni de hayata geçiriyor. Ödüllü kek tasarımcısı, profesyonel diplomaya sahip olmak ve bir işe başlamak isteyenler için çeşitli yeterlilik seviyelerine uygun teknik destekli sınıflar içeren kapsamlı bir müfredat geliştiriyor. 
 
Ünlü isimlerin tercih ettiği isim oluyor
Pastanenin ünlü şefi ödüllü Porchen; düğün, doğum günü ve partiler için hazırladığı pastalarıyla da Londra’nın ileri gelenlerinin tercih ettiği isim oluyor. Başarılı şef, Peggy Porschen’de birçok ünlü isim ve kraliyet üyelerine pastalar yapıyor. Bununla da kalmıyor 2011 yılında kurabiyeleri ve keklerini Kate Moss ve Jamie Hince çiftinin düğünü için hazırlıyor. Stella McCartney’in düğünü ve Sir Anthony Hopkins’in 70. doğum günü için de yaptığı pastalar ile harikalar yaratıyor. Öte yandan Madonna’nın partisi için hazırladığı pastada adından söz ettiriyor.

Çörekler içerisinde en güzel meyveleri ağırlıyor
Peggy Porchen güzel ve zarif tasarımlarıyla Londra’nın en ünlü patisserie’lerinden biri oluyor. Dünya listelerine giren patisserie’de mükemmel işçilik başarılı şefin tutkusuyla birleşiyor. Görsel sunumuyla olduğu kadar nefis lezzetiyle de hem göze hem damağa hitap ediyor. Peggy Porchen’de çörekler içerisinde en güzel meyveleri ağırlıyor. Patisserie’de ayrıca pembeler, turuncular ve yeşiller içinde parıldayan yanar döner renkli macaronlar bulunuyor.
Peggy Porchen’in en sevilen lezzetleri hiç kuşkusuz saymakla bitmiyor. Öne çıkan cupcake’ler arasında kiraz ve çikolatalı cupcake, yaz berry cupcake ve kurabiye ve kremalı cupcake yer alıyor. Enfes pastalarıyla da seçkin patisserie’ler arasında yer alan Peggy Porchen’da; İngiliz çilek ve şampanyalı pasta, vanilyalı pasta ve Victoria pastası patisserie’nin öne çıkan tatları oluyor.

İlk görüldüğü anda mutluluk sebebi oluyor
Peggy Porchen dışarıdan ilk görüldüğü anda mutluluk sebebi oluyor. Dış cephesinin pembeliği insanı patisserie’ye çeken bir enerji yaratıyor. İçerideki renk uyumu ve lezzetler gelenleri sarıp sarmalıyor. Bir sanat eseri inceliğiyle kendine hayran bırakan her bir lezzet, daha ilk ısırıkta insanı kendi büyüsüne kaptırıyor.
 
 

 
 

 

 
 
 
 
 

Yorum Ekleyin :

İçeriklere yorum ekleyebilmek için lütfen kullanıcı girişi yapın.