Mitte’den Noodle Day ile her Perşembe sınırsız noodle
foodinlife.com.tr - haber / Eklenme Tarihi: 12.12.2018 09:22:12

Mitte’den Noodle Day ile her Perşembe sınırsız noodle

Çin’den Hindistan’a uzanan zengin ve oldukça seçkin menüsüyle yeme – içme alanına yepyeni, ayrıcalıklı bir soluk getiren Mitte, dünyanın en çok tercih edilen lezzetlerinden noodlelara getirdiği yorumlar ile büyük beğeni kazanıyor.

Gördüğü yoğun ilgi üzerine, tüm noodle severler için yepyeni bir kurgu yaratan ve güzel bir müjdenin haberini veren Mitte, her Perşembe gününü “Noodle Day” ilan ediyor. Uzak Doğu mutfağına ilgi duyanlar, noodledan vazgeçemeyenler, yepyeni keşiflerle unutulmaz bir gastronomik yolculuğa çıkmak isteyenler, her Perşembe, saat 17.00 – 23.00 arası düzenlenen “Noodle Day” ile Karaköy’de Uzak Doğu rüzgarları estiren Mitte’de buluşuyor.

Lezzetlere kattığı çarpıcı yorumlar, iştah kabartan, sunumları ile dikkat çeken, gastronomi dünyasının parlayan yıldızlarından Executive Chef İrem Esen’in önderliğinde hazırlanan Mitte “Noodle Day” menüsünde, benzersiz noodle çeşitlerinin yanı sıra bir içecek de ikram ediliyor. Her Perşembe saat 17.00 itibariyle başlayan ve gece saat 23.00’a kadar devam eden, “Noodle Day”de, başta noodle severler olmak üzere, damak tadına önem verenler sadece 95TL’ye benzersiz keşifler elde ediyor.


Mitte’nin “Noodle Day” kapsamında sunduğu lezzetler arasında, trüf mantarıyla lezzetlendirilen, tofu peynirli Mantarlı Noodle, Asya sebzelerinin enfes birlikteliği, karışık karides cipsi ve yeşilliklerle sunulan, ana malzeme olarak tercihe göre tavuklu ya da deniz mahsullü Noodle, çarpıcı aroması ile akılda iz bırakan Mie Goreng soslu Mie Goreng Noodle,

vejetaryenler ve hafif lezzetler sevenlerin favorisi Sebzeli Noodle, mantarların en lezizi, kokusu ile iştah kabartan şitake ile bonfilenin harmanlandığı, bulgogi soslu Bulgogi Noodle gibi seçenekler yer alıyor.

Yorum Ekleyin :

İçeriklere yorum ekleyebilmek için lütfen kullanıcı girişi yapın.