7 Catering butik üretimi ile ihtiyaca göre yenilikler sunuyor
foodinlife.com.tr - haber / Eklenme Tarihi: 23.04.2019 09:41:32

7 Catering butik üretimi ile ihtiyaca göre yenilikler sunuyor

Gastronomi ve yemek trendleri her geçen gün çeşitlenerek yeni ve farklı fırsatlar sunmaya devam ediyor. 7 Catering’de farklı menüler, seçimler, malzeme ve sunumlar ile bu trendleri takip ediyor. Firma Sahibi Ebru Erberdi, “Mutfağımız İstanbul yemekleri üzerine hizmet veriyor” diyor.

Catering; butik yemek servis ve organizasyon hizmeti veren; deneyimli, genç, dinamik ve güler yüzlü ekibi ile kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyetini ilke ediniyor. Çalışanlarının büyük çoğunluğu ise kadınlar. Ebru Erberdi, 2 kişiden bin 500 kişiye kadar butik üretim ile sektörde hizmet verdiklerini belirterek, “Mutfağımız Göktürk’te bulunuyor. Mutfağımız; Osmanlı, Ermeni, Rum, Yahudi yemekleri gibi İstanbul’da yaşamış medeniyetlerin izlerini taşıyor. Ancak zaman zaman dünya mutfağından seçmeler de yapıyoruz” ifadelerini kullanıyor.

“Hizmet sektöründe 19’uncu senemi doldurdum”
Ebru Erberdi, üniversite eğitimini işletme alanında tamamladıktan sonra sektöre Divan Grubu’nda giriş yapıyor. İki sene butik otel deneyimi edinen Erberdi, “Hizmet sektöründe sadece ziyafet alanında bu sene 19’uncu senemi doldurdum” diyor. Aynı zamanda 8 yıldır seyahat ve yemek üzerine Sözcü Gazetesi’nde yazan Ebru Erberdi, yemek yemeyi, farklı kültürler tanımayı seviyor. Ve dört lisanı neredeyse ana dili gibi konuşuyor. 

“İhtiyaca göre hizmet veren bir firmayız”
7 Catering’te menüler müşterilerle yapılan görüşmeler neticesinde onların, seçimlerine ve mevsim ürünlerine göre belirleniyor. Kurumsal ya da bireysel müşterilerin ihtiyaçlarına göre özel hizmetler veren bir firmayız” diyen Erberdi, “İlaç firmaları, sigorta şirketleri gibi kurumsal firmalar, açılışlar, lansmanlar, şirket yemekleri, fuarlar, düğünler, nişanlar, sözler, özel gün ve geceler, konsept geceler, tekne menüleri, baby shower’lar, ev davetleri, bahçe partileri, BBQ gibi hizmetler sunuyoruz” diyor. 

“Kendinizi ifade etme şekli sofranıza gösterdiğiniz önemde saklı”
7 Catering; sağlıklı, doğal besinlerle hazırladığı menülerini, uyguladığı birbirinden keyifli stil çalışmaları ile birleştirerek sektördeki farklılığını ortaya koyan bir firma. “Ziyafet zarafettir” diyen Ebru Erberdi sözlerini şöyle bitiriyor: “Kendinizi en iyi ifade etme şekli sofranıza gösterdiğiniz önemde saklı. Kusursuzluk detaylarda gizli. Renkler, sunumlar, yemeğin lezzeti hepsi bir bütün. Davetlerinize bir proje gibi bakın ve detaylandırın, o zaman çok keyifli sonuçlar alırsınız.”Yorum Ekleyin :

İçeriklere yorum ekleyebilmek için lütfen kullanıcı girişi yapın.