Hellmann’s Burger Fest hafta sonuna damgasını vurdu
foodinlife.com.tr - haber / Eklenme Tarihi: 17.06.2019 10:06:53

Hellmann’s Burger Fest hafta sonuna damgasını vurdu

Hellmann’s Burger Fest, bu yıl konseptine sokak lezzetlerini de ekledi.

Bu yıl dördüncüsü düzenlenen Hellmann’s Burger Fest, hafta sonuna damgasını vurdu. Zorlu Center’da burger severlerle buluşan etkinlik, bu yıl konseptine sokak lezzetlerini de ekledi. Türkiye’nin önde gelen burger markalarının yanında sokak lezzetleri de festivalde yerini aldı.
 
UFS Departmanı Pazarlama Müdürü Özge Akpınar Hellmann’s Burger Fest’e dair FoodinLife’a şu açıklamalarda bulundu: “Bu yıl dördüncü kez gerçekleşiyor Hellmann’s Burger Fest ve bu sene biraz daha farklı olarak sokak lezzetlerini de temamıza ekledik. Sadece burgerciler değil; taco, dürüm, kokoreç gibi sokak lezzetlerini seven kişilere de hitap ettik. Hava çok sıcak olduğu için misafirlerimiz için Lipton soğuk çaylarını koyduk. Yaklaşık 3 bin 500 kişi bekliyoruz festivale. Geçen senelerde 20 bin civarı burger tüketilmişti. Bu sene ise son aldığımız rakamlar var ve tahminize göre 25 binin üzerinde olacak. Bu etkinliği ülkemizde burger sektörüne yaptığımız yatırım olarak görüyoruz. Ve herkesin yüzü gülüyor, çok güzel bir festival oluyor.”


 
Yoğun bir katılımla devam eden festivalde Türkiye’nin önde gelen burger markaları da yerini aldı. Fire Room da festivalde yoğun ilgi gören markalardan biri oldu. Bir araya geldiğimiz başarılı şef Hazer Amani Burger Fest’e dair açıklamalarda bulunarak, “Türkiye’deki en iyi yiyecek festivallerinden biri. Dört senedir bu festivale katılım sağlıyorum. Çok güzel ve yoğun geçiyor. Tüm burger ve sokak lezzeti severlerin hepsi burada. Hakkı verilmiş bir organizasyon olduğunu düşünüyorum. UFS’ye Unilever’e ve Öztiryakiler’e bu festivali destekledikleri için teşekkür ediyorum” dedi. Öztiryakiler Murahhas Üyesi Tahsin Öztiryaki ise şu sözlerle devam etti: “Dört senedir Hellmanns Burger Fest’in sponsporluğunu üstleniyoruz. Çok düzeyli ziyaretçileri var, insanlar festivalde aradıklarını buluyorlar. Para kazanmanın ötesinde farklı bir kültürü temsil ediyorlar bundan ötürü doğru bir organizasyon.”
 

Yorum Ekleyin :

İçeriklere yorum ekleyebilmek için lütfen kullanıcı girişi yapın.